WodaSodowa

O firmie

Firma „H2O Paweł Malinowski” to producent i dystrybutor wody w syfonach działający na rynku od 2009 roku. W ciągu kilkunastu lat pracy zyskaliśmy wielu zadowolonych klientów, którzy rekomendują nasze usługi kolejnym osobom. Konkurencyjna cena, jakość oraz smak jakim charakteryzuje się nasza wysoko nasycona woda w syfonach sprawia, że na bieżąco nawiązujemy współpracę z nowymi przedsiębiorcami.

Jako producent wody w syfonie, stale podnosimy jakość naszych usług oraz inwestujemy w nowoczesny sprzęt, aby spełniał on najwyższe europejskie standardy, które łączą wysoką wydajność z ekologią. Nasza rozlewnia jest usytuowana w niewielkiej odległości od źródła, co sprawia, że naturalne właściwości wody są w pełni zachowane. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani naszą wodą w syfonach – producent i dystrybutor „H2O Paweł Malinowski” zachęca do kontaku z działem handlowym.

WodaSodowa

Współpraca

Chętnie podejmiemy współpracę z osobami lub firmami na terenie całego kraju w zakresie dystrybucji naszego produktu. Dzięki naszemu doświadczeniu oraz rozległej wiedzy związanej z produkcją i dystrybucją wody sodowej w syfonie, jesteśmy w stanie zapewnić Państwu nie przerwanie najwyższej jakości produkt.